מה אנחנו יודעים לעשות?

פיתוח כלים דיגיטלים לשיפור ביצועי מכירה

מה אנחנו יודעים לעשות? פיתוח כלים דיגיטלים לשיפור ביצועי מכירה. 87% מהעסקים מפסידים כסף במהלך הפעילות השיווקית בפלטפורמות הדיגיטליות. במקרים רבים הפעילות השיווקית הפכה לרולטה. הימור שגורר הפסדים ומשפיע על ביצועי החברה או העסק. הפער בין המאמץ לבין התוצאה הוא בלתי נתפס. בעלי חברות ומנהלים בכירים מעידים על תסכול גדול מביצועי הפעילות השיווקית. אנחנו מאמינים שמגיע לכם להרוויח בדיגיטל. הגיע הזמן להתקדם למודלים חכמים בשיווק דיגיטלי. הוקינג מפתחת כלי שיווק משולבי בינה מלאכותית, ממוקדים ויעילים אשר משפרים את ביצועי המכירה על ידי מעקב ושליטה בכל פרמטר במפת הדרכים של הפעילות השיווקית באינטרנט.

משפכי שיווק משולבים בבינה מלאכותית מבית הוקינג דיגיטל יניבו לכם המרות מקהל איכותי ויבטיחו לכם שיפור ברווחיות. המהלך השיווקי יעבור הליך בחינה מדוקדק שכולל בדיקה של יעילות האתר, פיתוח מסרים ממוקדי אסטרטגיה, ניהול קריאטיבי חד ואפקטיבי וקמפיין שמכוון לקהל יעד רלוונטי. תהליך המכירה במשפכי השיווק מבית הוקינג מכוון את הלקוח ומוביל אותו צעד אחר צעד לרכישה של המוצר או השירות. התוצאה שיפור ביצועי המכירה, החזר השקעה מהפעילות השיווקית ועליה ברווחיות.

מתודולוגיה

 • פיתוח אסטרטגיה הגנתית: אנו יוצרים אסטרטגיות הגנתיות מותאמות אישית שמטרתן להגן על מערכות המידע ולסייע במניעת איומים במרחבי
  הרשת.

 • בניית תקנון עבודה: הפקטור הראשון לפריצות הוא הגורם האנושי ! אנו פועלים ביחד עם הצוותים שלך כדי ליצור תקנון העבודה ולהעביר הדרכות מותאמות למציאות ול-DNA הארגוני שלך!

 • עמידה בתקני ISO: אנו עוזרים לארגונך להגיע לתקני איכות המכילים נהלים וכלים לאבטחת המידע והתהליכים המקבילים בארץ ובעולם.

טכנולוגיה

 • בדיקות חדירות: אנו מבצעים בדיקות חדירות מקיפות כדי לזהות חולשות אבטחה ולבטל אותן.

   

 • תחזוקה אופטימיזצית שרתים: אנו מספקים שירותי תחזוקה יעילים ואופטימיזציה של שרתים כדי להבטיח ביצועים מיטביים וזמינות גבוהה עם דגש על אבטחת המידע ועל עלות התחזוקה

 • ניהול פיירוולים: אנו מנהלים ומתקנים פיירוולים כדי לסנן את התנועה הנכנסת והיוצאת מהרשת שלך ולמנוע גישה לארכיונים רגישים ומנטרים את המידע 24/7.

 • הקמת מלכודות דבש: אנו יוצרים מערכות מתקדמות של מלכודות דבש כדי לזהות להקדים ולנטרל איומים

   
 

דו״ח הוקינג דיגיטל

דו״ח בדיקת הנכסים בדיגיטל לשיפור הרווחיות, ללא עלות.
לקבלת הדו״ח, מלאו פרטים

דוח הוקינג דיגיטל

הפתרונות שלנו

פיתוח
ושיווק
תוכן

פיתוח
אסטרטגיה
דיגיטלית

שיווק
ברשתות
חברתיות

בניית
דפי נחיתה
חכמים
אופטימיזציה
של
תוכן
שיווק
מסעות
פרסום
שיווק
במנועי
חיפוש SEM
הפקות
וידאו לכל
פלטפורמה
הפקת
פודקאסטים
אופטימיזציה
למנועי חיפוש SEO
פיתוח
אפליקציות

שיווק
משפיענים

תפריט נגישות