שיווק בעזרת AI

חשיבה מלאכותית

שיווק בעזרת בינה מלאכותית. כולם מדברים על CHAT GPT ככלי רב עוצמה שמסייע כבר היום בפיתוח תוכן. אבל זהו רק אחד מההיבטים של בינה מלאכותית. שלושה מתוך חמישה יעדי הבינה המלאכותית הם מכווני שיווק: שיפור מוצרים ושירותים קיימים, יצירת מוצרים ושירותים חדשים ושיפור הקשרים עם הלקוחות. רוב העסקים בישראל מפעילים צ'טבוטים במגוון רמות. ממענה בסיסי ועד יכולת לנתב לקוח אל עסקה שמותאמת לו באופן אישי. המכירה יכולה להתבצע מול נציג מכירות או ישירות במסגרת סליקה בצ'טבוט. הוקינג דיגיטל מפתחת ומפעילה כלי שיווק באמצעות בינה מלאכותית במגוון אפשרויות. דפי נחיתה חכמים משולבי צ'טבוט שמסייעים בהליך המכירה בפועל. ביצוע  סקרים וראיונות לקוח לשיפור ביצועי השירות והצעות מכר יעודיות ללקוחות על בסיס מסד נתונים אישיים של הלקוח.

יצרני מערכות CRM בונים יותר ויותר יכולות למידת מכונה במוצרים שלהם.

ב-Salesforce, לחבילת Sales Cloud Einstein יש מספר יכולות, כולל מערכת לניקוד לידים מבוססת בינה מלאכותית, המדרגת אוטומטית לידים של לקוחות B2B לפי סבירות הרכישה. ספקים כמו Cogito, שמוכרת בינה מלאכותית המאמנת אנשי מכירות במוקד טלפוני, משלבות גם את האפליקציות שלהם עם מערכת ה-CRM של Salesforce.

צוותי הפיתוח של הוקינג ניצבים בחזית החדשנות הטכנולוגית ומציעים ללקוחות כלי שיווק ייעודים המשולבים בתוכנות בינה מלאכותית ומשפרים את ביצועי השירות, השיווק והמכירה של החברה. רוצים לשפר ביצועי מכירה באמצעות בינה מלאכותית? דברו איתנו.

דו״ח הוקינג דיגיטל

דו״ח בדיקת הנכסים בדיגיטל לשיפור הרווחיות, ללא עלות.
לקבלת הדו״ח, מלאו פרטים

דוח הוקינג דיגיטל

הפתרונות שלנו

פיתוח
ושיווק
תוכן

פיתוח
אסטרטגיה
דיגיטלית

שיווק
ברשתות
חברתיות

בניית
דפי נחיתה
חכמים
אופטימיזציה
של
תוכן
שיווק
מסעות
פרסום
שיווק
במנועי
חיפוש SEM
הפקות
וידאו לכל
פלטפורמה
הפקת
פודקאסטים
אופטימיזציה
למנועי חיפוש SEO
פיתוח
אפליקציות

שיווק
משפיענים

תפריט נגישות