תחזוקה ואופטימיזציה
של אתרים

ניהול אתרים

תחזוקה ואופטימיזציה של אתרים. האם הפעילות העסקית שלכם תלויה באתר? מוכרים מוצר? מספקים שירות? משווקים ידע? כבעלי אתר, עד כמה אתם מכירים את האתר שלכם? האם אתם מודעים לחשיבות ההשקעה בנכס הדיגיטלי שאחראי לביצועי המכירות באינטרנט?

 72% מבעלי העסקים לא מכירים את האתר שלהם ולא מודעים לכשלים באתר בגין תחזוקה לקויה. הוקינג דיגיטל יודעים לשפר את ביצועי האתר על ידי תחזוקה מקצועית. פועל יוצא מכך שיפור הרווחיות מהפעילות השיווקית בכל פלטפורמה. לדוגמא, אם טעינת האתר איטית יש לזה השלכות על חוויית המשתמש והן על האופטימיזציה של האתר בגוגל. אם באתר קיימת אפשרות סליקה, כל תקלה בסליקה גורמת להפסדים במכירות באופן ישיר.

הוקינג דיגיטל מבצעים תחזוקת אתר הכוללת משימות כמו ניטור תעבורת אינטרנט, עדכון תוכן ופיקוח על אבטחת האתר. ניתוח תנועה, ניתוח ביצועים, אופטימיזציה ל-SEO, בדיקת קישורים פנימיים וחיצוניים, עידכוני תוספים ועיצוב, הטמעת תוכן, שינויים בדפי האתר, תפעול דפי נחיתה מתוך האתר, גיבוי ושיחזור, ניהול משתמשים, בדיקת נגישות, ניטור זמן פעולה ותקינות דפי האתר, ניטור SEO, הקצאת תכניות תמיכה ותחזוקה, לרבות תעודות SSL ותמיכה בדואר האלקטרוני.

רוצים לשפר ביצועי מכירה באתר? דברו איתנו.

דו״ח הוקינג דיגיטל

דו״ח בדיקת הנכסים בדיגיטל לשיפור הרווחיות, ללא עלות.
לקבלת הדו״ח, מלאו פרטים

דוח הוקינג דיגיטל

הפתרונות שלנו

פיתוח
ושיווק
תוכן

פיתוח
אסטרטגיה
דיגיטלית

שיווק
ברשתות
חברתיות

בניית
דפי נחיתה
חכמים
אופטימיזציה
של
תוכן
שיווק
מסעות
פרסום
שיווק
במנועי
חיפוש SEM
הפקות
וידאו לכל
פלטפורמה
הפקת
פודקאסטים
אופטימיזציה
למנועי חיפוש SEO
פיתוח
אפליקציות

שיווק
משפיענים

תפריט נגישות